Zelené potraviny, fytoterapie, atd...

Hned na úvod musím říci, že nejsem prodejcem ani distributorem jednoho konkrétního výrobce tzv. zelených potravin (fungujícím u nás prostřednictvím MLM), přesto se v této rubrice s Vámi velmi rád podělím se svými dlouholetými zkušenostmi (nejen) se zelenými potravinami.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tato rubrika už velmi dlouho čekala na doplnění, a já jsem stále nenašel dostatek času, abych vše, co bych Vám rád k tomu sdělil, zde sepsal. Ale jako na zavolanou jsem si dnes přečetl článek Mii Weissové na jejím blogu Slunečný život, a tak s díky tento odkaz předávám i Vám, vše podstatné tam opravdu o základních zelených potravinách jako je mladý ječmen a chlorella najdete (já bych jen přidal ještě spirulinu), a to celé i krásně graficky, názorně a barevně zpracované.... A já jen někdy časem snad doplním pár svých vlastních poznatků a zkušeností, nejen se zelenými potravinami, ale i s bylinkami, klíčenými zrny, atd.... P.S. Děkuji, Mio.:)

2.7.2013

slunecnyzivot.cz/2013/06/uzdravujici-zelene-potraviny/