Kniha návštěv

Muzikohraní

Datum: 25.01.2016 | Vložil: školka Petrovice

Moc děkujeme za muzikohraní, uskutečněné 12. 1. 2016 u nás ve školce. Dětem i dospělým se program moc líbil, ještě druhý den se děti ptaly, jak se jmenovaly všechny nástroje a vzpomínaly na pohádku. Doporučuji program i dalším školkám.

muzikoterapeutická relaxace

Datum: 27.02.2015 | Vložil: Jana

Zúčastnila jsem se dnes v Rodinném centru Pohoda v Hradci Králové muzikoterapeutické relaxace a byl to nádherný zážitek. Děkuji moc za vstup do kouzelného světa zvuků a tónů a jejich účinků na lidské tělo.

Masážní podložka

Datum: 03.11.2014 | Vložil: Michaela

Dobrý den, mohu se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s masážní podložkou, konkrétně https://www.masazni-podlozka.cz/ Nahradí masáž?

Re: Masážní podložka

Datum: 16.11.2014 | Vložil: Michal Štursa

Výhodou masážní podložky může být možnost častějšího používání a lepší dostupnost. Přesto masážní podložka ani masážní přístroj nemůže být plnohodnotnou náhradou dobře provedené manuální masáže. Může být ale dobrým doplňkem nebo částečnou náhradou.

Bowenova masář

Datum: 10.09.2013 | Vložil: vaumps

Vřele doporučuji Bowenovu masáž, pomohla mi při bolestech zad. Díky Michale.

Celotělová masáž 4. 9. 2013

Datum: 09.09.2013 | Vložil: Světlana Čiberová

Děkuji vřele za báječnou masáž, kterou jsem si už dlouho plánovala, ale nevěděla jsem ke komu jít. Na FB (mocné to médium), kdosi sdílel akci s "jakýmsi" Michalem Štursou a už to bylo! Můj sen dopřát si po dlouhé době celotělovou aromaterapeutickou masáž beze spěchu a přesně vyměřeného času s nějakým tím bonusem navíc se mohl začít plnit. Záměr by byl, masér by byl, jen masérna se teprve rodila, ale vše klaplo a já mohla být první klientkou v novém prostoru. Masáž byla báječná, dokonale provoněná a bonus navíc, který jsem cítila už při záměru, byla nakonec masáž zvukem tibetských mís a dalších úžasných léčivých nástrojů. Báječně vyplněný čas. Navíc jsem si hned v sobotu dopřála u Michala odpoledne s výrobou dešťové hole a to byl také úžasný zážitek. Už jen místo samotné byl balzám na duši. Díky moc za vše, Michale, těším se na další akce!

Příjemný relax

Datum: 15.07.2013 | Vložil: Kateřina V.

Masáže pana Štursy upřímně doporučuji všem, kteří si udělají rádi z masáže příjemný požitek. Pan masér přistupuje ke klientům opravdu individuálně, svou práci odvádí poctivě a se skutečným zápalem pro věc. Kromě objednané masáže jsem dostala i spoustu zajímavých informací, pan Śtursa byl ochotný mi věnovat více času, než bylo zprvu domluveno. Vše mi bylo do detailu vysvětleno, takže jsem se mohla cítit skutečně uvolněně. Na závěr jsem měla možnost vyzkoušet i něco pro mne úplně nového, což hodnodím také velmi pozitivně:)

dětské masáže

Datum: 16.03.2013 | Vložil: alexandra

Moc se nám líbil kurz dětských masáží 9.3.Byli jsme tam s Jáchymem sami,ale o to více jsme si to užili.Poznatky postupně zapojujeme do každodenního rituálu.Krásně se pak usíná v pokojíku provoněném v našem případě nyní levandulí.Děkujeme za posunutí se zase někam dál a těším se na další shledání.

Muzikoterapie 22.2. 2013

Datum: 25.02.2013 | Vložil: Jiřina

Výborná relaxace při "dovádění" Michala na nástroje :-) a musím Vám moc poděkovat za masáž bolavých zad následující den.
Jiřina

Kursík dětských masáží 19.1.2013

Datum: 13.02.2013 | Vložil: Věra Kloučková

Chtěla bych poděkovat za velmi příjemně a velmi smysluplně prožité sobotní odpoledne na kursu masáží pro děti. Reaguji trochu opožděně, neb jsem v mezičase byla postižena chřipkou, ale hlásím, že jsem hned využila znalosti nabyté na kursíku pro svou regeneraci po nemoci.
Michale děkuji a přeji mnoho úspěchů. Pozdrav prosím i Tédu, byl krásně nezúčastněně zúčastněný, jeho energie, stejně jako tvoje byla velmi příjemná.
Věra

MUZIKOHRANÍ

Datum: 03.02.2013 | Vložil: Radka Peterová - vedoucí učitelka MŠ - Malšova Lhota

Mnohokrát děkujeme! Váš pořad MUZIKOHRANÍ byl pro všechny opravdu silným zážitkem a více než kvalitním obohacením našeho programu. Budeme rádi, když mezi nás přijdete znovu.

relaxace, bovenova tlaková masáž

Datum: 28.01.2013 | Vložil: Jiří Pilný

Ahoj Michale, chtěl bych Ti touto cestou ještě jednou poděkovat, že jsi mě postavil po měsíční léčbě znovu na nohy. Ono je to už po druhé, co jsi mě takto pomohl. Však víš, v minulém roce problém s achilovkami, a teď to koleno. Píšu dnes, protože dnes ráno jsem se po dvou měsících mohl postavit bez bolesti na pravé koleno a to opět po hodně náročném sportovním víkendu. A musím říci, že se celkově po těle cítím lépe. Jenom po upřesnění teď píšu pro ostatní, že jsem u tebe běhěm jednoho měsíce absolvoval 4 bovenovy tlakové masáže a v jednom případě, masáž chodidel s narovnáním kyčlí.A jak říkám, pomohlo to. Ještě jednou díky. Ps. a ještě jednu věc na závěr, to že při terapii, masáži, používáš tibetské mísy, byl pro mě taky velmi příjemný zážitek.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek